Ключ к успеху в курортном бизнесе, как ни крути...

Отдых Кирилловка, база отдыха «Азов-сервіс»

Онлайн бронирование база отдыха «Азов-сервіс»


 • Правила бронирования

  1.  Бронирование принимается на срок заезда не менее 5 дней (с 20 июня по 28 августа).

  Для того, чтобы забронировать номер, ознакомьтесь с наличием свободных мест в сетке бронирования, заполните форму бронирования ниже и нажмите кнопку "забронировать".

  2. Вам на e-mail придет письмо со ссылкой на подтверждение заявки (ссылка действительна одни сутки).

  3. Після підтвердження заявки, Ви побачите вашу бронь на сітці бронювання (зелені клітини з Вашим прізвищем), потім Вам на пошту прийде лист із реквізитами для оплати, яку необхідно внести протягом ДОБИ!!! Після отримання передоплати Ваша бронь на сітці бронювання змінюється із зеленої на червону, що означає - оплата отримана та номер закріплений 100% за Вами, а на Ваш e-mail буде відправлено ел. варіант путівки. Сума передоплати становить 10% вартості заїзду, але не менше вартості номера за одну добу. Варіант оплати вибираєте самі під час заповнення форми бронювання. Передплата входить у вартість номера та віднімається при розрахунку під час поселення.

  4. Після оплати ОБОВ'ЯЗКОВО повідомте дані платежу (телефоном). Переконайтеся, що Ваша бронь на сітці бронювання змінилася на ЧЕРВОНИЙ колір!

  5. У разі виникнення запитань та для уточнення всіх нюансів телефонуйте за номерами: +380 (98) 827-98-94, +380 (67) 917-97-34.

  6. Нумерація заброньованих номерів однієї цінової категорії може за потреби змінюватися адміністрацією.

  7. УВАГА! У разі відмови або зміни дат заїзду, а також кількості днів перебування при поселенні, бронювання анулюється та вартість послуг бронювання НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!

  8. При скасуванні бронювання не менше ніж за 14 днів до заїзду – повертається повна сума. При скасуванні замовлення не пізніше ніж за 7 днів до заїзду – повертається 50% від суми. При відмові менш як за 7 днів - передплата не повертається. При достроковому виїзді з бази відпочинку - кошти НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!